Budowlańcy (5)
serial dokumentalny Polska 2018
| W skrócie: | Marek i Teges otrzymują zlecenie montażu prowizorycznego płotu. Dostrzegają złą jakość materiałów. Załoga Artura zmienia swoje priorytety, co doprowadza do opóźnień w pracach nad dachem. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.
W tym odcinku
Marek i Teges otrzymują zlecenie montażu prowizorycznego płota. Szybko spostrzegają, że został on sporządzony z niezbyt dobrych jakościowo materiałów. Załoga Artura zmienia swoje priorytety, co doprowadza do opóźnień w pracach nad dachem. Z kolei Wojtek, mimo licznych zobowiązań, postanawia zająć się także wykonaniem schodów.
Zobacz także
- Śmieszniej nie będzie 2: Budowlańcy (20) - program rozrywkowy - noc pon./wt., 18 na 19 maja 5:30 i 1 późniejsza emisja
- Budowlańcy (43) - serial dokumentalny - niedziela, 24 maja 14:05
- Budowlańcy (44) - serial dokumentalny - niedziela, 24 maja 14:35
- Budowlańcy (45) - serial dokumentalny - niedziela, 31 maja 14:00
- Budowlańcy (46) - serial dokumentalny - niedziela, 31 maja 14:30
