Budowlańcy (15)
W skrócie: | Marek i Teges przygotowują fundamenty pod ogrodzenie. Praca przychodzi im z trudem. Czesio zajmuje się rozładunkiem desek do konstrukcji więźby dachowej. Przypomina sobie o trudnej sprawie. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
niedziela, 18 maja za 11 dni |
13:30 | Polsat Play (z napisami) |
Opis
Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.
W tym odcinku
W Białołęce Marek i Teges przygotowują fundamenty pod ogrodzenie. Praca jednak przychodzi im z trudem i w zespole pojawia się konflikt. Czesio zajmuje się rozładunkiem desek, które mają posłużyć do konstrukcji więźby dachowej. Przypomina sobie o pewnej trudnej sprawie i prosi o pomoc Wojtka. We wsi Wsola pod Radomiem ekipa Łukasza buduje drogę dojazdową do domu weselnego. Henryk wymyśla innowacyjny sposób na zastosowanie koparki i z jej pomocą przyrządza... kiełbaski na gorąco.
Zobacz także
- Budowlańcy (12) - serial dokumentalny - niedziela, 11 maja 13:00
- Budowlańcy (13) - serial dokumentalny - niedziela, 11 maja 13:30
- Budowlańcy (14) - serial dokumentalny - niedziela, 18 maja 13:00