Brzydula (73/180)

Brzydula

odc. 73/180

6.4/10
serial komediowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
Reżyseria:Wojciech Smarzowski, Robert Wichrowski, Filip Zylber
W skrócie:Marek załatwia tkaniny na nową sportową kolekcję. Musi tylko dostarczyć dokument potwierdzający opłatę za patent włókna. Prezes zleca dokonanie przelewu Uli. Aleks sabotuje jej działania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie inteligentnej i sympatycznej Uli Cieplak (Julia Kamińska), która nie dba o swój zewnętrzny wizerunek. Odporna na trendy w modzie woli, by kojarzono ją z takimi cechami jak pracowitość i uczciwość. Ula wychowała się w podwarszawskim Rysiowie, gdzie mieszka wraz z ojcem Józefem (Marek Włodarczyk) oraz rodzeństwem - 17-letnim Jaśkiem i 7-letnią Beatką.

W tym odcinku

Markowi udaje się załatwić sprawę z tkaninami na nową sportową kolekcję. Aby dostawa została przepuszczona przez granicę, Dobrzański musi dostarczyć dokument potwierdzający opłatę za włoski patent włókna. Prezes zleca dokonanie przelewu Uli. Dowiedziawszy się o tym Aleks, sabotuje działania dziewczyny. Tymczasem ona musi jechać do szpitala do ojca, który ma zabieg poszerzania naczyń wieńcowych. Prosi więc o realizację przelewu Violettę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także