Brzydula (66/180)

Brzydula

odc. 66/180

serial komediowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
Reżyseria:Wojciech Smarzowski, Robert Wichrowski, Filip Zylber
W skrócie:Aleks odkrywa, że materiały sprowadzane przez Marka ze Wschodu zawierają włókno chronione patentem na terenie Unii Europejskiej. Nakazuje Adamowi wysłać anonim do celników.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie inteligentnej i sympatycznej Uli Cieplak (Julia Kamińska), która nie dba o swój zewnętrzny wizerunek. Odporna na trendy w modzie woli, by kojarzono ją z takimi cechami jak pracowitość i uczciwość. Ula wychowała się w podwarszawskim Rysiowie, gdzie mieszka wraz z ojcem Józefem (Marek Włodarczyk) oraz rodzeństwem - 17-letnim Jaśkiem i 7-letnią Beatką.

W tym odcinku

Aleks odkrywa, że materiały sprowadzane przez Marka ze Wschodu zawierają włókno chronione na terenie Unii Europejskiej patentem. Nakazuje Adamowi wysłać anonim do celników. Jasiek chciałby pójść z Kingą na studniówkę. Nie ma jednak odwagi, by jej to zaproponować. Ula podsuwa mu pomysły, w jaki sposób ma zaprosić Kingę. Ania umawia się z Sebastianem. Zazdrosna Violetta, by nie dopuścić do ich randki, zamyka dziewczynę na klucz w jednym z pokojów w firmie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)