Brzydula 2 (75/166)

Brzydula 2 (75/166)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Nadchodzi zebranie zarządu. Ula przedstawia Markowi pomysł na ratowanie firmy. Kuba cieszy się, że miał w tym udział. Sebastian budzi się w mieszkaniu pełnym Kubasińskich. Może liczyć na atrakcje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Nadchodzi dzień zebrania zarządu. Ula przedstawia Markowi swój pomysł na ratowanie firmy. Kuba cieszy się, że miał w tym swój udział. Sebastian budzi się w mieszkaniu pełnym Kubasińskich i od rana może liczyć na różne atrakcje. Nadia i Adam też nie są w najlepszej formie. Marek ustala, że Turek przedstawi Febo aktualny stan finansowy firmy, a Ula - plan wydobycia się z dołka. Niespodziewanie jednak Adam znika. Władek znajduje go w opłakanym stanie. Odbywają szczerą rozmowę. Viola dzwoni do Marka z informacją, że mają natychmiast stawić się na komisariacie, by złożyć spójne zeznania. Na placu boju zostaje Ula. Okazuje się jednak, że Aleks całkowicie zmienił swoją decyzję i nie chce słuchać żadnych argumentów.

Występują (pokaż wszystkich)