Brzydula 2 (71/166)

Brzydula 2 (71/166)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Pracownicy F&D plotkują na temat kryzysu w małżeństwie Dobrzańskich. Reakcja Uli na jedną z korytarzowych rozmów jest zaskakująca. Iza i Ela są w szoku, kiedy kobieta wyznaje im, co zrobiła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Pracownicy F&D plotkują na temat kryzysu w małżeństwie Dobrzańskich. Reakcja Uli na jedną z takich korytarzowych rozmów jest zaskakująca. Iza i Ela są w szoku, kiedy kobieta wyznaje im, co zrobiła. Jasiek mówi Wojtkowi o swoich problemach. Przyjaciel uświadamia mu, że inni mają znacznie gorzej i przekazuje dobrą wiadomość. Viola odnajduje Marka. Proponuje mu połączenie sił w walce z panem Hu. Dobrzański ma jednak pewne wątpliwości. Znajoma daje mu jednak cenną rzecz, której szuka jej mąż. Marek razem z Sebastianem i Adamem próbują odczytać znaczenie ciągu cyfr. Nagle Turek doznaje olśnienia. Pan Hu i Yu Tian umawiają się z tajemniczym kontrahentem. Ten daje im kilka dni na rozwiązanie problemów. Namówiony przez Alę Józef próbuje porozumieć się z Jaśkiem. Niestety, nie wszystko idzie po jego myśli. Ula dostaje od Maćka analizę stanu firmy, którą przygotował. Jest pod wrażeniem.

Występują (pokaż wszystkich)