Brzydula 2 (67/166)

Brzydula 2 (67/166)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Gośka boi się, że Viola będzie chciała się na niej zemścić. Ula ostrzega Nadię przed Aleksem. Hu i Yu Tian szykują się do negocjacji z Ulą. Okazuje się jednak, że z apartamentu zniknęło coś cennego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Pan Hu i Yu Tian mają nadzieję, że po powrocie do hotelu znajdą tam Violettę. Tymczasem jej koleżanka Gośka wpada w panikę. Boi się, że Viola będzie chciała się na niej zemścić. Podczas szczerej rozmowy Ula ostrzega Nadię przed Aleksem. Księgowa Matylda oraz Adam krytykują Bożenkę za to, że zamiast pracować, zajmuje się rozwiązywaniem spraw osobistych. Szymczyk odgryza się kochankowi. Hu i Yu Tian przygotowują się do negocjacji z Ulą. Okazuje się jednak, że z apartamentu zniknęło coś cennego. Ula, Nadia, Marek i Adam czekają w sali konferencyjnej na przyjazd azjatyckiego biznesmena. Niespodziewanie pojawia się tam roztrzęsiona Violetta.

Występują (pokaż wszystkich)