Brzydula 2 (66/166)

Brzydula 2 (66/166)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Wystraszeni hałasem Ula i Marek wybiegają przed dom, gdzie czeka na nich niespodzianka. Bożenka jest świadkiem wymiany zmian pomiędzy Anią i Maćkiem. Sądzi, że rodzina kuzyna się rozpada.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Wystraszeni hałasem Ula i Marek wybiegają przed dom, gdzie czeka na nich niespodzianka. Bożenka jest świadkiem ostrej wymiany zmian pomiędzy Anią i Maćkiem. Sądzi, że rodzina kuzyna się rozpada. Sama postanawia na poważnie rozejrzeć się za kandydatem na męża. Dobrzańscy są wściekli na Violę, która mogła zaszkodzić Markowi swoimi zeznaniami. Przed Ulą bardzo trudne zadanie: musi przekonać pana Hu do wycofania zarzutów wobec jej męża. Jedzie do firmy z samego rana, żeby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Ania konfrontuje się z Kacprem w obecności prawników. Adwokaci szefa mają dla niej propozycję ugody, ale ona też jest dobrze przygotowana. Violetta jedzie do hotelu, w którym mieszkała z panem Hu, by przekonać się, czy jej znajomi mówili prawdę. Tam nie udaje jej się zapanować na emocjami.

Występują (pokaż wszystkich)