Brzydula 2 (64/166)

Brzydula 2 (64/166)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Ula i Nadia ruszają Violetcie z pomocą, a pan Władek wyzywa ludzi pana Hu na pojedynek. Wspólnymi siłami udaje im się uratować kobietę. Sebastian jest zszokowany tym, co zastaje na miejscu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Ula i Nadia ruszają Violetcie z pomocą, a pan Władek wyzywa ludzi pana Hu na pojedynek. Wspólnymi siłami udaje im się uratować kobietę. Sebastian, który akurat przybywa na miejsce, jest zszokowany tym, co widzi. Wszystkich czeka wkrótce ogromne zaskoczenie. Marek i Sławomir idą do baru na drinka. Po kilku głębszych projektant zaczyna wywody na temat prawdziwej miłości. Jego słowa dotykają męża Uli. Tymczasem do mieszkania wraca Mirosław.

Występują (pokaż wszystkich)