Brzydula 2 (60/166)

Brzydula 2 (60/166)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Po ostatnich zajściach w hotelu Sebastian składa wyjaśnienia. Przyznaje się policjantom, że poniosły go nerwy i dlatego zaatakował pana Hu. Dagmara przedstawia Ani sposób na zdemaskowanie Kacpra.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Po ostatniej kłótni małżeństwa Dobrzańskich w F&D aż huczy od plotek. Ula stara się wspierać Sławo, któremu właśnie rozpadł się związek. Iza również pociesza załamanego projektanta. Po ostatnich zajściach w hotelu Sebastian składa wyjaśnienia. Przyznaje się policjantom, że poniosły go nerwy i dlatego zaatakował pana Hu. Mówi też o sytuacji, w jakiej znajduje się Violetta. Adam stara się pogodzić z Bożenką. Wkrótce dziewczyna znajduje kopertę z wynikami badań kochanka. Dagmara przedstawia Ani sposób na zdemaskowanie Kacpra. Jej pomysłowi sprzeciwia się Maciek. Wkrótce w domu Szymczyków pojawia się kolejny lokator. Marek dowiaduje się od mecenasa Fica, że w jego sprawę zamieszany jest ktoś jeszcze. Dobrzański upija się ze Sławomirem. Tymczasem do mieszkania wraca Mirosław.

Występują (pokaż wszystkich)