Brzydula 2 (43)

Brzydula 2 (43)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Po ostatnich wydarzeniach Ula jest w kiepskiej formie. Dodatkowo Maciek bierze przyjaciółkę w krzyżowy ogień pytań. Przybyła na miejsce Ala z dziećmi przeczuwa, że stało się coś złego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula Cieplak (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Ala (Dorota Pomykała), Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Po ostatnich wydarzeniach Ula jest w kiepskiej formie. Dodatkowo Maciek bierze przyjaciółkę w krzyżowy ogień pytań. Przybyła na miejsce Ala z dziećmi przeczuwa, że stało się coś złego. Tymczasem oskarżeni przez pana Hu Violetta i Marek są przesłuchiwani przez policję. Ich zeznania nie są do końca są spójne. Nadia zaczyna podejrzewać, że nieobecność Dobrzańskiego w firmie ma związek z wczorajszą wizytą Uli w jej mieszkaniu. Swoimi obawami dzieli się z Sebastianem. W domu Dobrzańskich pojawia się Artur. Chce wyjaśnić z Ulą wszelkie niedomówienia. Ta z kolei zaczyna poważnie niepokoić się o męża. Zdesperowana wybiera numer jego asystentki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także