x
Brzydula 2 (280)

Brzydula 2 (280)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Bożenka i Adam oglądają nagrania z kamer. Mają nadzieję, że potwierdzą przypuszczenia, że Dobrowolski jest szpiegiem. Nagle Turek doznaje szoku. Aleks zapewnia pana Hu, że ma wszystko pod kontrolą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Bożenka i Adam oglądają nagrania z kamer. Mają nadzieję, że potwierdzą swoje przypuszczenia, że Dobrowolski jest szpiegiem. Nagle Turek doznaje szoku. Aleks zapewnia pana Hu, że ma wszystko pod kontrolą i zdobył kolejną kolekcję F&D. Ula stara się wyjaśnić Markowi sytuację z Dobrowolskim, ale przerywa im wtargnięcie Adama i Bożenki, którzy poznali tożsamość zdrajcy. Okazuje się, że jest nim Aldona. Kiedy siostra Turka odkrywa, że została zdemaskowana, ratuje się ucieczką. Adam rusza w pogoń za krewną, ale ta zapada się pod ziemię. Biodro nie zgadza się z planem Febo. Chce jak najszybciej doprowadzić do ugody z Dobrzańskimi. Jego biznesową rozmowę z panem Hu zakłóca pojawienie się Aleksa.

Występują (pokaż wszystkich)