x
Brzydula 2 (279)

Brzydula 2 (279)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Ula stawia Violetcie ultimatum. Kubasińska nie wie, co robić. Nie do końca zdaje sobie również sprawę z powagi sytuacji. Podczas spaceru Ewa uprzedza Dorotę, że w Hu-Fe Fashion szykują się zmiany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Ula stawia Violetcie ultimatum. Kubasińska nie wie, co robić. Nie do końca zdaje sobie również sprawę z powagi sytuacji. Yu Tian proponuje Dobrzańskiej spotkanie w sprawie ugody. Marek Dobrowolski zgłasza, że może pójść na nie sam. Podczas spaceru Ewa uprzedza Dorotę, że w Hu-Fe Fashion szykują się zmiany, o których Aleks nie ma pojęcia. Prosi siostrę, by zachowała te informacje dla siebie. Kiedy Bożenka i Adam dowiadują się, że to Marek nr 2 ma reprezentować F&D na spotkaniu z Hu-Fe Fashion, postanawiają zastawić na niego pułapkę. Fabrykują teczkę z projektami Miro i podrzucają ją w sali konferencyjnej. Wkrótce pojawiają się tam Ula i obaj Markowie. Dołącza do nich również Aldona. Po ich wyjściu Bożenka i Adam orientują się, że teczka zniknęła. Przygotowania do spotkania w siedzibie Hu-Fe Fashion zakłóca nagłe pojawienie się Aleksa. Yu Tian przekłada rozmowy z przedstawicielami F&D. Febo czeka na Dorotę. Proponuje jej, żeby wróciła do pracy. Ania informuje Ulę, że jej były mąż myśli, że coś ją łączy z Dobrowolskim.

Występują (pokaż wszystkich)