x
Brzydula 2 (278)

Brzydula 2 (278)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Kiedy Ula wraca do domu, wszyscy zauważają jej dobry humor. Dobrzańska jednak zbywa bliskich. Ala przyznaje się przyjaciółce, że wraz z Józefem zamierzają udzielić pożyczki Dąbrowskiej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Kiedy Ula wraca do domu, wszyscy zauważają jej dobry humor. Dobrzańska jednak zbywa ciekawskich bliskich. Ala przyznaje się przyjaciółce, że wraz z Józefem zamierzają udzielić pożyczki Dąbrowskiej. Tymczasem sąsiadka jest załamana, a odsetki rosną. Bartek wpada na kolejny "genialny" pomysł - kredyt pod zastaw domu. Na szczęście Józef w porę przychodzi z odsieczą. Stawia jednak pewne warunki. Beatka zabiera od Bartka swoje obrazki, by sprzedać je w sieci. Zaciekawiony sąsiad pyta, czy mogłaby też wystawić ubrania, które mu zostały. Następnego dnia wybucha afera. W mediach pojawiają się zdjęcia Violetty z ministrem Biodro z ważnego eventu. Na nieświadome siostry Kubasińskie czeka w pracy wściekła Ula. Prosi Violę o rozmowę w cztery oczy. Przerażona Angelica wzywa na pomoc Sebastiana.

Występują (pokaż wszystkich)