x
Brzydula 2 (275)

Brzydula 2 (275)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Józef i Jasiek zauważają na ulicy Dąbrowską. Zachowanie sąsiadki budzi ich niepokój. Ula spotyka się z byłym mężem w firmie. Okazuje się, że czekoladki, które dostała, nie były od niego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Józef i Jasiek zauważają na ulicy Dąbrowską. Zachowanie sąsiadki budzi ich niepokój. Wkrótce jednak kobieta zjawia się w znakomitym humorze u Cieplaków i składa Ali propozycję nie do odrzucenia. Ula spotyka się z byłym mężem w firmie. Okazuje się, że czekoladki, które dostała, nie były od niego. Jest przekonana, że przysłał je Dobrowolski, który szuka sposobu, żeby się do niej zbliżyć. Postanawia z nim szczerze porozmawiać i rozwiać jego nadzieje. Okazuje się, że popełniła błąd, choć z drugiej strony przeczucie po raz kolejny jej nie zawiodło. Bożenka i Adam kontynuują swoją konspirację. W pewnym momencie Szymczykowa traci grunt pod nogami i Turek musi dodać jej otuchy. Kiedy planują kolejny krok, zostają przyłapani przez Aldonę. Ula idzie na spotkanie z terapeutką. Chce raz na zawsze odciąć się od przeszłości.

Występują (pokaż wszystkich)