x
Brzydula 2 (274)

Brzydula 2 (274)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Ula dziękuje Markowi za prezenty. Julka i Kuba mówią tacie, że mama dostała dwa podarunki. Szukając zabawki synka, Ania natrafia w rzeczach męża na podsłuch. Sądzi, że Maciek nadal jej nie ufa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Kiedy Marek przyjeżdża po dzieci, Ula korzysta z okazji i dziękuje mu za prezenty. Julka i Kuba mówią tacie, że mama w ostatnim czasie dostała dwa podarunki. On jednak zostawił tylko jeden. Ewa pociesza Dorotę. Asystentka Aleksa zastanawia się, czy dobrze zrobiła, wyznając Febo prawdę. Do Violetty odzywa się osoba, która zostawiła jej prezent. Ula również odkrywa, kto stoi za jej słodką przesyłką. Szukając zabawki synka, Ania natrafia w rzeczach męża na podsłuch. Jest przekonana, że Maciek nadal jej nie ufa i ją sprawdza. Tymczasem pluskwa to własność Bożenki i Adama. Kiedy Yu Tian pojawia się w siedzibie Hu-Fe, Ewa mimochodem informuje ją p ojcostwie Aleksa. Kochanka Febo z trudem maskuje emocje. Marek zajmuje się dziećmi w swoim mieszkaniu. Nagle dzwoni niejaka Joanna, z którą Dobrzański rozmawia przez ponad godzinę. Julka i Kuba postanawiają wziąć ojca w krzyżowy ogień pytań.

Występują (pokaż wszystkich)