x
Brzydula 2 (267)

Brzydula 2 (267)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Dzieci Dobrzańskich zaczynają widzieć w Sebastianie sojusznika, który pomoże im w realizacji ich planu. Aleks w końcu poznaje swojego syna. Aldona jest zaniepokojona nieobecnością Uli w pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Czekając na Marka, Sebastian w obecności Julki i Kuby wypowiada swoje zdanie na temat bezsensownego rozwodu Dobrzańskich. Dzieci zaczynają widzieć w nim sojusznika, który pomoże im w realizacji ich planu. Tymczasem Olszański opowiada przyjacielowi o wczorajszych przejściach z Violą. Bożenka zagląda do bufetu po kawę. Nagle zauważa Alana z Dobrowolskim przeglądających rysunki. Okazuje się, że chłopak pokazuje mu szkice kolekcji. Ewa przyprowadza Olka do Hu-Fe Fashion. Zaskoczony Aleks poznaje w końcu swojego syna. Aldona jest zaniepokojona nieobecnością Uli w pracy. Prosi Anię, żeby zaopiekowała się przyjaciółką. Świadkiem ich rozmowy jest Dobrowolski, który przejmuje się sytuacją. Wkrótce pojawia się w domu Dobrzańskiej. Julka i Kuba chłodno witają intruza. Violetta idzie na spotkanie z ministrem. Sebastian w ostatniej chwili ratuje ją z opresji.

Występują (pokaż wszystkich)