x
Brzydula 2 (256)

Brzydula 2 (256)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Między Ulą a Markiem dochodzi do kolejnej krępującej rozmowy. Ania przyłapuje teściową na wylewaniu wina. Utwierdza się razem z Bożenką w przekonaniu, że mama Maćka ma problem, z którym walczy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Ula udaje się po pracy do baru Eli. Prosi Władka, żeby spakował jej na wynos pierogi, które zostały. Dobrowolski chce ją zaprosić na kawę, ale ona jest już umówiona. Jedzie razem z Sebastianem do zaskoczonego Marka. Kiedy Dobrzańska odgrzewa pierogi, Olszański wychodzi, zostawiając byłych małżonków samych. Niestety, sprawy nie układają się po jego myśli. Między Ulą a Markiem dochodzi do kolejnej krępującej rozmowy, po której kobieta wraca do domu. Ania jest zaskoczona, kiedy przyłapuje teściową na wylewaniu wina. Utwierdza się razem z Bożenką w przekonaniu, że mama Maćka ma problem, z którym walczy. Wychodzi jednak na jaw, jak bardzo się myliła. Podczas kolejnej sesji terapeutka uświadamia Uli, że poprzez swoje działania wraca do przeszłości.

Występują (pokaż wszystkich)