x
Brzydula 2 (251)

Brzydula 2 (251)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Nad ranem Dobrowolski pojawia się w biurze i pod nieobecność Uli dopina z Markiem warunki umowy. Pozostaje tylko wyjaśnić kilka niejasności w obecności prawnika. Dobrzański dzwoni po Fica.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

W F&D roznosi się plotka, że Marek Dobrowolski nie wybawi firmy z kłopotów. Tymczasem Ula ma wyrzuty sumienia, że swoim zachowaniem tylko wystraszyła PR-owca. Dobrzański również jest załamany. Szuka wsparcia u Sebastiana. Przyjaciel, zamiast go pocieszyć, pogarsza sprawę. Tymczasem nad ranem Dobrowolski pojawia się w biurze i pod nieobecność Uli dopina z Markiem warunki umowy. Pozostaje tylko wyjaśnić kilka niejasności w obecności prawnika. Dobrzański dzwoni po Fica. Panowie zamykają się w gabinecie, żeby omówić warunki spółki. Okazuje się, że Dobrowolski nie chce prowadzić negocjacji w obecności Uli. Wykłada wszystkie karty na stół i stawia swoje warunki. Jeden z nich jest bardzo konkretny.

Występują (pokaż wszystkich)