x
Brzydula 2 (249)

Brzydula 2 (249)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Ula czeka na decyzję Marka Dobrowolskiego. Czas ucieka, a na kontach firmy jest coraz mniej środków. Pracownicy zaczynają podejrzewać, że F&D ponownie znalazło się na skraju bankructwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Zniecierpliwiona Ula czeka na decyzję Marka Dobrowolskiego. Czas ucieka, a na kontach firmy jest coraz mniej środków. Pracownicy zaczynają podejrzewać, że F&D ponownie znalazło się na skraju bankructwa. Podczas pierwszego dnia na nowym stanowisku Violetta osacza wszystkich dookoła. Z kolei Mirosław upomina się u Uli o obiecane pieniądze na kolekcję. Niepewność finansowa spędza również sen z powiek Kubasińskim. Siostry przypierają Dobrzańskich do muru. Aleks umawia się z Dorotą na spotkanie. Mają pobrać próbkę do badania na ojcostwo. Tymczasem pan Hu i Yu Phan szukają Yu Tian. Kiedy asystentka w końcu się pojawia, jedzie z szefem do restauracji, w której są Aleks z Dorotą. Dziewczyna jest zazdrosna, widząc ich razem. Aleks nie może się skupić na interesach. Właśnie dowiedział się, jak się nazywa jego syn.

Występują (pokaż wszystkich)