Brzydula 2 (240)

Brzydula 2 (240)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Od samego rana w pracowni krawieckiej panuje nerwowa atmosfera. Miro rozlicza podwładnych z wykonanych zadań. Okazuje się, że nie wszyscy się zmobilizowali. Marek przeprasza Ulę za swoje zachowanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Od samego rana w pracowni krawieckiej panuje nerwowa atmosfera. Miro rozlicza pracowników z wykonanych zadań. Okazuje się, że nie wszyscy zmobilizowali się do wytężonej pracy. Po przyjeździe do firmy Marek bierze Ulę o rozmowę i przeprasza ją za swoje zachowanie. Niespodziewanie do Dobrzańskiego dzwoni tajemnicza Joanna. Ewa odwozi siostrę na spotkanie z Aleksem. Uświadamia Dorocie, że musi powiedzieć Febo o swoich uczuciach. Podczas gdy oni siedzą w restauracji, do hotelu na schadzkę z kochankiem przychodzi Yu Tian. Zaczyna poganiać Aleksa SMS-ami. Kiedy Febo zbywa Dorotę, w jej obronie staje rozwścieczona Ewa. Ula przedstawia Miro nowy pomysł - Jasiek wesprze go swoją wiedzą i pomysłami. Dobrzańska podpytuje też Sebastiana o nową kobietę w życiu Marka. Wyobraźnia zaczyna wkrótce płatać jej figle i traci równowagę. Z opresji ratuje ją Władek.

Występują (pokaż wszystkich)