Brzydula 2 (24)

Brzydula 2 (24)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Ula nie może przestać martwić się Nadią. Rozmawia z Sebastianem. Ten uważa, że przyjaciółka ma dowody na niewierność męża. Violetta bezskutecznie stara się namówić Hu Yana do swojego projektu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula Cieplak (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Ala (Dorota Pomykała), Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Ula nie może przestać martwić się Nadią. Rozmawia z Sebastianem. Ten uważa, że przyjaciółka ma dowody na niewierność męża. Violetta bezskutecznie stara się namówić Hu Yana do swojego projektu. Beatka obserwuje poczynania Bazylego, ale zawodzą jej umiejętności śledcze. Chłopak twierdzi, że nie zrobił nic złego. Nastolatka niespodziewanie zauważa coś niepokojącego i opowiada o tym ojcu. Dwie koleżanki Kuby wdały się w bójkę. Okazuje się, że obie zapewnił o swojej miłości. Ula stara się wytłumaczyć mu, że nie można tak postępować i trzeba myśleć o uczuciach innych osób. Reakcja Kuby bardzo ją rani.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także