Brzydula 2 (239)

Brzydula 2 (239)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Po przyjeździe do firmy Ula szuka Marka. Nie może się do niego dodzwonić. W końcu przychodzi Daniel z informacją, że prezes będzie pracował z domu. W Hu-Fe Fashion Yu Tian chce rozmawiać z Aleksem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Po przyjeździe do firmy Ula szuka Marka. Nie może się również do niego dodzwonić. W końcu przychodzi Daniel z informacją, że prezes będzie pracował z domu. W Hu-Fe Fashion Yu Tian chce rozmawiać z Aleksem o sprawach zawodowych. Febo uważa, że powinni skupić się na swojej relacji. Nagle do pokoju wchodzi przerażona Ewa, obwieszczając, że nie chce już wracać do F&D. Orientuje się, że tych dwoje coś łączy. Swoimi przypuszczeniami dzieli się z niczego nieświadomą siostrą, Dorotą. Ula zaprasza Jaśka na rozmowę do firmy. Kiedy ten poznaje intencje siostry, łączą siły. Bartek zastaje w domu Józefa, który wpadł naprawić piekarnik Dąbrowskiej. Prosi Cieplaka o pożyczkę, by móc stanąć na nogi. Ten zastanawia się później z Alą, co powinni zrobić. Sytuację komplikuje wiadomość o pomyśle Uli na zastawienie domu w celu ratowania firmy. Okazuje się, że podobną koncepcję ma również matka Bartka chcąca pomóc synowi.

Występują (pokaż wszystkich)