Brzydula 2 (238)

Brzydula 2 (238)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Aleks i Yu Tian kontynuują sekretne spotkania. W czasie randki Febo daje kochance czerwone pudełeczko. Violetta wraca do pracy w F&D. Nikt nie wie, jakie stanowisko będzie zajmować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Aleks i Yu Tian kontynuują swoje sekretne spotkania. W czasie jednej z randek Febo daje kochance małe, czerwone pudełeczko. W F&D wszyscy czekają na pojawienie się Violetty, dla której jest to pierwszy dzień pracy. Nikt jednak nie ma pojęcia, jakie stanowisko powinna zajmować. Ula stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Na oryginalny pomysł wpada również sprzątaczka Lucyna. Przybity Marek odwiedza Sebastiana w jego gabinecie, szukając wsparcia. Po chwili pojawia się Ula, która chce wytłumaczyć byłemu mężowi, co zaszło poprzedniego wieczoru. Dobrzańscy odbywają szczerą rozmowę. Pan Hu i jego asystentki pojawiają się w siedzibie Hu-Fe Fashion. Biznesmen jest zaniepokojony faktem, że F&D nie wycofało pozwu o kradzież kolekcji. Aleks stara się jednak bagatelizować sprawę i przy okazji zapewnić Azjatę o swojej lojalności.

Występują (pokaż wszystkich)