Brzydula 2 (237)

Brzydula 2 (237)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Kiedy Ania wpada do Uli na wino, odkrywa, że przyjaciółka chce zastawić dom. Sebastian odwiedza Marka. Mają nadzieję, że naprawią swoje relacje. Olszański mówi przyjacielowi to, co myśli.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Kiedy Ania wpada do Uli na wino, odkrywa, że przyjaciółka chce zastawić dom. Tymczasem Sebastian odwiedza Marka. Mają nadzieję, że naprawią swoje relacje. Olszański mówi przyjacielowi w twarz to, co myśli. Violetta i Angelica muszą za kilka godzin opuścić pokój hotelowy. Pakują swoje rzeczy. Nagle do drzwi puka pan Hu i składa żonie korzystną ofertę. Przed domem Dobrzańskiej zjawia się Marek Dobrowolski. Twierdzi, że znalazł rozwiązanie jej problemów. Zaciekawieni Julka i Kuba biorą tajemniczego kolegę mamy na spytki. O wizycie dowiaduje się również ich ojciec. Nie jest zadowolony z obecności PR-owca.

Występują (pokaż wszystkich)