Brzydula 2 (236)

Brzydula 2 (236)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Beatka idzie do Dąbrowskiej i prosi sąsiadkę, żeby przekazała Bartkowi wiadomość od niej. Ula, Ania i Bożenka podejrzewają, że Ewa Wróbel ma coś na sumieniu. Postanawiają do niej zadzwonić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Beatka idzie do Dąbrowskiej i prosi sąsiadkę, żeby przekazała Bartkowi wiadomość od niej. Ula zdaje Markowi i Ani relację ze spotkania z Dobrowolskim. Dobrzański uważa, że była żona jest zbyt ufna w stosunku do PR-owca. Swoje frustracje idzie wyładować w gabinecie Sebastiana. Ula, Ania i Bożenka podejrzewają, że Ewa Wróbel zdecydowanie ma coś na sumieniu. Postanawiają do niej zadzwonić. Ala dowiaduje się od dzielnicowego, że wszyscy mylili się w sprawie Bartka. Wraz z Józefem wyrzucają sobie, że pochopnie ocenili sąsiada. Ula, Marek, Adam i Sebastian szukają oszczędności, które mogłyby uratować firmę. Dochodzi do poważnej różnicy zdań.

Występują (pokaż wszystkich)