Brzydula 2 (228)

Brzydula 2 (228)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Mirosław uznaje, iż może liczyć tylko na siebie. Wyciąga album ze zdjęciami z dzieciństwa i prezentuje go Izie, Gutowskiej oraz Alanowi. Aleks żąda, by Marek i Ula zrezygnowali z pozwu o plagiat.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Mirosław odkrywa, że żaden z pracowników nie odrobił pracy domowej. Dochodzi do wniosku, iż może liczyć tylko na siebie. Wyciąga album ze swoimi zdjęciami z dzieciństwa i prezentuje go Izie, Gutowskiej oraz Alanowi. Aleks odwiedza F&D. Żąda, by Marek i Ula zrezygnowali z pozwu o plagiat oraz działanie na szkodę dawnej firmy. Febo stwierdza, że nigdy nie był nie fair wobec swoich byłych wspólników. Dobrzański traci cierpliwość. Mirosław dowiaduje się, że firmę odwiedził Aleks. Obawiając się utraty kolejnej kolekcji, zaczyna popadać w paranoję i szuka osób, które mogły go zdradzić. Aleks przypadkowo spotyka Bożenkę. Ula i Marek zastanawiają się, w jaki sposób powinni postąpić.

Występują (pokaż wszystkich)