Brzydula 2 (227)

Brzydula 2 (227)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Julka i Kuba angażują się we współpracę z Mirosławem, przez co zarywają noc. Ulę niepokoi stan dzieci. Zaczyna mieć wątpliwości, czy to była dobra decyzja, by Julka i Kuba brali na siebie tak wiele.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Julka i Kuba mocno angażują się we współpracę z Mirosławem, przez co zarywają noc. Ulę niepokoi stan dzieci. Zaczyna mieć wątpliwości, czy to była dobra decyzja, by Julka i Kuba brali na siebie tak wiele. Dochodzi jednak do wniosku, że dzieci powinny do końca doprowadzić zadania, do których się zobowiązały. Alan i Mirosław wymyślają kolejne elementy najnowszej kolekcji. Aleks i Yu Tian potajemnie się spotykają. Kobieta chce zakończyć tę znajomość. Sytuacja wymyka się jednak spod kontroli i para przenosi się do pokoju hotelowego. Mirosław przepracowuje się. Niepokoi to otaczających go ludzi. Wkrótce mężczyzna zaczyna mieć zwidy. Pan Hu próbuje dociec, co stało się z jego asystentką. Kobieta martwi się, że grozi jej wielkie niebezpieczeństwo.

Występują (pokaż wszystkich)