Brzydula 2 (226)

Brzydula 2 (226)

serial komediowy Polska 2020-2022   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Mirosław rozmawia z Julką i Kubą na temat nowej, przeznaczonej dla dzieci, kolekcji F&D. Sebastian idzie na randkę z kobietą z sieci. Ku swojemu zdziwieniu na miejscu zastaje dobrze znaną sobie osobę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Mirosław postanawia porozmawiać z Julką i Kubą na temat nowej, przeznaczonej dla dzieci, kolekcji F&D. Pełen obaw, udaje się do domu Dobrzańskich. Sebastian idzie na randkę z kobietą z sieci. Na miejscu spotyka dobrze znaną sobie osobę. Marek przekonuje Julkę i Kubę, że najlepszym miejscem na tajną naradę z Mirosławem będzie ich pokój. Wszyscy biorą się do pracy, szybko przynosi to efekty. Mirosław, podekscytowany najnowszymi ustaleniami, kontaktuje się z Alanem. Sebastian, zawiedziony randką, składa wizytę Ficowi. Mężczyźni wspólnie dochodzą do wniosku, że miłość nie jest im pisana.

Występują (pokaż wszystkich)