Brzydula 2 (19)

Brzydula 2 (19)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
W skrócie:Marek zgadza się na warunki przedstawione przez Violettę. Oznacza to, że Ula musi zweryfikować swoje plany powrotu do pracy. Chcąc załagodzić sytuację w firmie, Dobrzański wysyła Adama na urlop.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula Cieplak (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Ala (Dorota Pomykała), Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Przyparty do muru Marek zgadza się na warunki współpracy przedstawione przez Violettę. Oznacza to, że Ula musi zweryfikować swoje plany powrotu do pracy. Chcąc załagodzić sytuację w firmie, Dobrzański wysyła Adama na urlop, ale chce, by wcześniej przygotował umowę z Hu Corporation. W tym czasie do domu mody przyjeżdża Paulina. Turek orientuje się, że ludzie dziwnie się w stosunku do niego zachowują. Chce poznać przyczyny takiej sytuacji. Ula, która lada dzień ma wrócić do zawodowych obowiązków, stara się oswoić dzieci, zwłaszcza malutkiego Antosia, z nową rzeczywistością. Opiekę nad chłopcem przejmuje Ala. Wkrótce w domu zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Zauroczony Kuba wypytuje tatę o Nadię. Rozmowę męża i syna przypadkiem słyszy Ula.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także