Brzydula (140/180)

Brzydula

odc. 140/180

serial komediowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
Reżyseria:Wojciech Smarzowski, Robert Wichrowski, Filip Zylber
W skrócie:W firmie ma się odbyć podpisanie listu intencyjnego w sprawie kontraktu na stroje reprezentacji piłki nożnej. Zjawia się Lew. Paulina wykorzystuje sytuację, żeby z nim poważnie porozmawiać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie inteligentnej i sympatycznej Uli Cieplak (Julia Kamińska), która nie dba o swój zewnętrzny wizerunek. Odporna na trendy w modzie woli, by kojarzono ją z takimi cechami jak pracowitość i uczciwość. Ula wychowała się w podwarszawskim Rysiowie, gdzie mieszka wraz z ojcem Józefem (Marek Włodarczyk) oraz rodzeństwem - 17-letnim Jaśkiem i 7-letnią Beatką.

W tym odcinku

W Febo & Dobrzański ma się odbyć podpisanie listu intencyjnego dotyczącego kontraktu na stroje reprezentacji piłki nożnej. W firmie zjawia się Lew. Paulina wykorzystuje sytuację, żeby z nim poważnie porozmawiać. Ula zapewnia Marka, że między nią a Bartkiem wszystko się skończyło dawno temu. Przeprasza go również za zachowanie byłego chłopaka. Media zaczynają się interesować romansem Violetty z bramkarzem reprezentacji. Pshemko pracuje nad strojami dla piłkarzy. Aby zdążyć na czas z pokazem, popędza współpracowników. Iza, która pracuje ponad siły, traci przytomność.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także