Brytania 2 (5/10)

Brytania 2 (5/10)

(Britannia 2)

serial historyczny Wielka Brytania/USA 2019   dla dorosłych
Występują:David Morrissey, Annabel Scholey, Eleanor Worthington-Cox, Nikolaj Lie Kaas
Reżyseria:Rob Savage
W skrócie:Divis ma bardzo dziwny sen o sobie i Cait. Gdy się budzi, stwierdza, że dziewczyna powinna spać na zewnątrz. Zamierza zbudować jej szałas. Królowa Amena bez zapowiedzi odwiedza swoją siostrę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dwa lata po najeździe Brytanii Aulus (David Morrissey) prowadzi romanizację Celtów. Wspiera go królowa tego plemienia Amena (Annabel Scholey). Generał brutalnie rozprawia się z każdą najmniejszą próbą oporu. Druidzi są coraz bardziej zaniepokojeni jego działaniami. Ratunku dla siebie i Celtów upatrują w Cait (Eleanor Worthington-Cox). Dziewczynę szkolił wygnany Divis (Nikolaj Lie Kaas). Mężczyzna pragnie ziszczenia przepowiedni oraz ocalenia Brytanii przed Rzymianami. Zmartwychwstanie pewnego człowieka wszystko zmienia. Dochodzi do bitwy, która powoduje rozłam Druidów i zagraża spełnieniu proroctwa.

W tym odcinku

Divis ma bardzo dziwny sen o sobie i Cait. Gdy się budzi, stwierdza, że dziewczyna powinna spać na zewnątrz. Zamierza zbudować jej szałas. Królowa Amena bez zapowiedzi odwiedza swoją siostrę, która wita ją z radością.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także