x
Brygada (1)

Brygada (1)

(BRI)

serial sensacyjny Francja 2023   od 16 lat
Występują:Sofian Khammes, Ophélie Bau, Théo Christine, Rabah Nait Oufella
W skrócie:Paryż. Said staje na czele specjalnej grupy BRI. Musi udowodnić swoim ludziom, na co go stać. Ekipa udaremnia właśnie włamanie do domu muzyka. Tymczasem w mieście planowany jest zamach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paryż. Said (Sofian Khammes) staje na czele specjalnej grupy BRI. Dowodzenie elitarną jednostką do walki z przestępczością zorganizowaną przejmuje po Patricu Prigencie (Bruno Todeschini), charyzmatycznym policjancie, którego łączą niejasne relacje z gangsterskim światem. W tym czasie w mieście trwa brutalna konfrontacja pomiędzy klanem Perezów i braćmi El Hassani.

W tym odcinku

Paryż. Said staje na czele specjalnej grupy BRI. Dowodzenie elitarną jednostką do walki z przestępczością zorganizowaną przejmuje po Patricu Prigencie, charyzmatycznym policjancie, którego łączą niejasne relacje z gangsterskim światem. Musi udowodnić swoim ludziom, Badriemu, Julien, Vanessie i Socrate'owi, na co go stać. Ekipa udaremnia właśnie włamanie do domu słynnego amerykańskiego muzyka hiphopowego. Tymczasem były informator Patricka chce dać Saidowi cynk o planowanych w mieście atakach terrorystycznych.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także