Brooklyn 9-9: Mieszkanie (18)

(Brooklyn Nine-Nine: The Apartment)

serial komediowy USA 2013-2014   od 12 lat
Występują:Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Melissa Fumero
Reżyseria:Tucker Gates
W skrócie:Z powodu długu Jake'owi grozi utrata mieszkania. Peralta liczy, że Gina pomoże mu wyjść z tarapatów. Holt i Jeffords otrzymują raport na temat wydajności posterunku na tle dla całego okręgu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami serialu są detektywi z komisariatu na Brooklynie - zdolni policjanci, którym brakuje dyscypliny. Na co dzień zajmują się oni głównie wzajemną rywalizacją, plotkami i flirtami. Wszystko zmienia się, kiedy dowódcą posterunku zostaje Ray Holt (Andre Braugher) - kapitan z 30-letnim stażem, który przestrzega surowych zasad. Pod jego kierownictwem błyskotliwy i beztroski detektyw Jake Peralta (Andy Samberg), którego partnerką i rywalką w prywatnym wyścigu o jak największą liczbę aresztowań jest Amy Santiago (Melissa Fumero), musi zmienić dotychczasowe metody działania. Prawą ręką Holta zostaje sierżant Terry Jeffords (Terry Crews), który przeszedł załamanie nerwowe po tym, jak jego żona urodziła bliźnięta. Silną osobowością na posterunku jest bezkompromisowa Rosa Diaz (Stephanie Beatriz), w której podkochuje się Charles Boyle (Joe Lo Truglio) - fajtłapowaty detektyw, który odnosi sukcesy dzięki ciężkiej pracy. Galerię pracowników komisariatu uzupełnia ekscentryczna Gina Linetti (Chelsea Peretti). Serial otrzymał dwie nominacje do Złotego Globu.

W tym odcinku

Z powodu długu Jake'owi grozi utrata mieszkania. Peralta liczy, ze Gina pomoże mu wyjść z tarapatów. Kapitan Holt i sierżant Jeffords otrzymują raport na temat wydajności posterunku na tle dla całego okręgu.

Nagrody

Złoty Glob - aktor w serialu komediowym lub musicalu, Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)