Brooklyn 9-9: Manewry (19)

(Brooklyn Nine-Nine: Tactical Village)

serial komediowy USA 2013-2014   od 12 lat
Występują:Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Melissa Fumero
Reżyseria:Fred Goss
W skrócie:Ekipa wyrusza do ośrodka paintballowego, by przetestować nowy sprzęt. Peralta dowiaduje się, że Santiago spotyka dawnego chłopaka. Czuje się zazdrosny. Rosa jest obrażona na Boyle'a.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami serialu są detektywi z komisariatu na Brooklynie - zdolni policjanci, którym brakuje dyscypliny. Na co dzień zajmują się oni głównie wzajemną rywalizacją, plotkami i flirtami. Wszystko zmienia się, kiedy dowódcą posterunku zostaje Ray Holt (Andre Braugher) - kapitan z 30-letnim stażem, który przestrzega surowych zasad. Pod jego kierownictwem błyskotliwy i beztroski detektyw Jake Peralta (Andy Samberg), którego partnerką i rywalką w prywatnym wyścigu o jak największą liczbę aresztowań jest Amy Santiago (Melissa Fumero), musi zmienić dotychczasowe metody działania. Prawą ręką Holta zostaje sierżant Terry Jeffords (Terry Crews), który przeszedł załamanie nerwowe po tym, jak jego żona urodziła bliźnięta. Silną osobowością na posterunku jest bezkompromisowa Rosa Diaz (Stephanie Beatriz), w której podkochuje się Charles Boyle (Joe Lo Truglio) - fajtłapowaty detektyw, który odnosi sukcesy dzięki ciężkiej pracy. Galerię pracowników komisariatu uzupełnia ekscentryczna Gina Linetti (Chelsea Peretti). Serial otrzymał dwie nominacje do Złotego Globu.

W tym odcinku

Ekipa wyrusza do ośrodka paintballowego, by przetestować nowy sprzęt. Peralta dowiaduje się, że Santiago spotyka dawnego chłopaka. Czuje się zazdrosny. Rosa jest obrażona na Boyle'a. Zarzuca mu, że celowo nie zaprosił jej na swój ślub. Tymczasem Gina i Holt uzależniają się od gry telefonicznej.

Nagrody

Złoty Glob - aktor w serialu komediowym lub musicalu, Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)