Broń w hollywoodzkich filmach (1)
(Hollywood Weapons: Fact or Fiction? 2: Terry Down Under)
serial dokumentalny USA 2018
| W skrócie: | Terry i Larry rozpoczynają nowy sezon, testując jeden z najchętniej oglądanych filmów, Quigley Down Under. Terry sprawdzi, czy uda mu się trafić z karabinu sharps na odległość 564 jardów. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Emerytowany komandos Terry Schappert i mistrz broni Larry Zanoff biorą na warsztat najbardziej spektakularne sceny filmowe, chcąc sprawdzić, czy byłyby one możliwie w prawdziwym życiu.
W tym odcinku
Terry i Larry rozpoczynają nowy sezon, testując jeden z najchętniej oglądanych filmów, Quigley Down Under. Terry sprawdzi, czy uda mu się trafić z karabinu sharps na odległość 564 jardów, a następnie spróbuje "Quigley". W odcinku zobaczymy strzał z 800 jardów i próbę zastrzelenia dwóch złoczyńców przy pomocy jednego pocisku.