Broń doskonała: Walka na małych odległościach

(Ultimate Weapons: Close Quarter Battle)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2009   b.o.
W skrócie:MP7 jest następcą znanego na całym świecie MP5. Można go przygotować do strzału w parę sekund. Bezkolbowy P90 pozwala na wymianę ognia z bliskiej odległości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Fascynująca seria prezentująca najnowsze i najnowocześniejsze rodzaje broni. W kolejnych odcinkach oglądamy karabiny wyborowe, czołgi, artylerię, roboty mobilne i broń do walki z bliska. Poznajemy najlepsze modele w każdej kategorii. Przekonujemy się, które z nich najlepiej sprawdzają się na lądzie, morzu i w powietrzu. Twórcy przedstawiają supernowoczesną broń o niespotykanej do tej pory sile rażenia, której jedynym celem jest unicestwienie przeciwnika.

W tym odcinku

Jednostki prowadzące walkę z bliska w ułamkach sekund podejmują decyzje rozstrzygające o życiu i śmierci. Żołnierze muszą mieć pewność, iż ich uzbrojenie jest błyskawiczne, niezawodne i posiada zabójczą siłę. MP7 jest następcą znanego na całym świecie MP5. Można go trzymać pod siedzeniem samochodu i przygotować do strzału w parę sekund. Z kolei zgrabny, poręczny, bezkolbowy P90 pozwala bez żadnych problemów wdać się w wymianę ognia z bliskiej odległości.

Zobacz także