Breaking Bad 3 (5)

Breaking Bad 3 (5)

(Breaking Bad 3: Mas)

serial obyczajowy USA 2010   od 16 lat
Występują:Bryan Cranston, Anna Gunn, Aaron Paul, Dean Norris
Reżyseria:Johan Renck
W skrócie:Gus chce nakłonić Walta do powrotu do interesu. Podsyca niechęć do Jesse'ego. Walt otrzymuje propozycję, której nie może odrzucić. Marie zwierza się Skyler z obaw związanych z Hankiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracujący w szkole średniej nauczyciel chemii, Walter White (Bryan Cranston), dowiaduje się, że pozostały mu co najwyżej dwa lata życia. Lekarze zdiagnozowali u niego nieoperacyjnego raka płuc. Aby zabezpieczyć przyszłość swojej żony Skyler (Anna Gunn) i cierpiącego na porażenie mózgowe syna Waltera Juniora (RJ Mitte), mężczyzna postanawia zająć się handlem narkotykami. Walter nawiązuje w tym celu współpracę ze swoim byłym uczniem, Jessem (Aaron Paul). Wykorzystują swoją wiedzę chemiczną, Walter rozpoczyna produkcję metamfetaminy. Mężczyzna, który dotychczas wiódł nudne, przeciętne życie w miasteczku Albuquerque w stanie Nowy Meksyk, wyzbywa się wszelkich oporów i wkracza do niebezpiecznego, przestępczego półświatka. Serial kilkukrotnie zdobywał nagrodę Emmy. Był też nominowany do Złotego Globu.

W tym odcinku

Gus chce nakłonić Walta, by wrócił do interesu. Próbuje podsycić niechęć między nim a Jessem. Walt otrzymuje propozycję, której nie może odrzucić. Marie zwierza się Skyler ze swoich obaw związanych z Hankiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także