Breaking Bad 3 (4)

Breaking Bad 3 (4)

(Breaking Bad 3: Green Light)

serial obyczajowy USA 2010   od 16 lat
Występują:Bryan Cranston, Anna Gunn, Aaron Paul, Dean Norris
Reżyseria:Scott Winant
W skrócie:Pomimo starań Walt traci nad sobą kontrolę. Skyler przyznaje, że sypiała z Tedem Beneke. Hank sądzi, że zdobył wreszcie kluczowy trop w śledztwie dotyczącym Heisenberga.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracujący w szkole średniej nauczyciel chemii, Walter White (Bryan Cranston), dowiaduje się, że pozostały mu co najwyżej dwa lata życia. Lekarze zdiagnozowali u niego nieoperacyjnego raka płuc. Aby zabezpieczyć przyszłość swojej żony Skyler (Anna Gunn) i cierpiącego na porażenie mózgowe syna Waltera Juniora (RJ Mitte), mężczyzna postanawia zająć się handlem narkotykami. Walter nawiązuje w tym celu współpracę ze swoim byłym uczniem, Jessem (Aaron Paul). Wykorzystują swoją wiedzę chemiczną, Walter rozpoczyna produkcję metamfetaminy. Mężczyzna, który dotychczas wiódł nudne, przeciętne życie w miasteczku Albuquerque w stanie Nowy Meksyk, wyzbywa się wszelkich oporów i wkracza do niebezpiecznego, przestępczego półświatka. Serial kilkukrotnie zdobywał nagrodę Emmy. Był też nominowany do Złotego Globu.

W tym odcinku

Pomimo starań Walt traci nad sobą kontrolę. Skyler przyznaje, że sypiała z Tedem Beneke. Hank sądzi, że zdobył wreszcie kluczowy trop w śledztwie dotyczącym Heisenberga. Jesse zmienia swoje zachowanie. Mike dowiaduje się, że kartel wydał na Walta wyrok.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)