Break

Break

5.9/10

(Break It All)

KOMEDIA Belgia/Francja 2018   od 12 lat
Występują:Sabrina Ouazani, Hassam Ghancy, Kevin Mischel, Slimane
Reżyseria:Marc Fouchard
W skrócie:Tancerka Lucie ulega wypadkowi i zapada w śpiączkę. Gdy odzyskuje świadomość, rodzice namawiają ją do rezygnacji z marzeń. Dziewczyna spotyka Vincenta, z którym rozpoczyna przygotowania do występu.
Marząca o karierze tamecznej dziewczyna mimo sprzeciwu rodziców po kontuzji chce wrócić na parkiet. Pojawia się szansa: charyzmatyczny choreograf, były tancerz, prowadzący grupę break-dance.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lucie (Sabrina Ouazani) jest młodą tancerką z ogromnymi aspiracjami, która wskutek nieszczęśliwego wypadku zapada w śpiączkę. Kiedy odzyskuje świadomość, rodzice namawiają ją do tego, by zrezygnowała z marzeń na rzecz kariery prawniczki. Dziewczyna jednak przez przypadek spotyka Vincenta (Kevin Mischel), byłego tancerza, z którym rozpocznie intensywne przygotowania do występu tanecznego. Dzięki niemu odkryje zupełnie inny, nowy styl tańca. Pochodząca z dwóch zupełnie odmiennych światów para tancerzy wkrótce zbliża się do siebie. Sabrina Ouazani była w 2005 roku nominowana do nagrody Cezara w kategorii: najbardziej obiecująca aktorka za produkcję pt. "Unik".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)