×
Bracia (10)

Bracia (10)

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Nikodem Rozbicki, Damian Kret
Reżyseria:Maciej Migas
W skrócie:Zosia (Dominika Kachlik) coraz mocniej angażuje się w protest ekologów, przeciwnych budowie osiedla przy plaży. Tymczasem okazuje się, że matka kupiła dla niej mieszkanie w jednym z budynków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 28 lipca
za 6 dni
18:00 Polsat 2 (z napisami)

Opis

Perypetie rodzeństwa, które musi radzić sobie ze skutkami własnych wyborów. Piotr (Piotr Stramowski) to najstarszy z braci - architekt, biznesmen i perfekcjonista, żyjący w świecie stereotypów na temat mężczyzn. Alek (Mateusz Kościukiewicz), z zawodu psycholog, pracuje jako terapeuta. Stara się sprostać wymaganiom związanym z byciem dobrym mężem i ojcem, choć nie uporał się z własnymi demonami. Wojtek (Damian Kret) jest kucharzem. Ma głowę pełną marzeń i serce na dłoni. Jest otwarty na innych i głodny miłości. Najmłodszy z rodzeństwa ma na imię Adam (Nikodem Rozbicki). To pupilek mamy (Katarzyna Gniewkowska), ekscentryczny muzyk i uroczy uwodziciel, któremu żadna kobieta nie potrafi się oprzeć. Każdy z nich zmaga się z problemami uczuciowymi i podejmuje czasami mocno nieoczywiste decyzje. Życie całej czwórki zmienia się, gdy nagle umiera ich ojciec, Jerzy (Jan Frycz). "Bracia" to polska wersja greckiego serialu "Tesseries", który był kręcony w latach 2009-2010.

W tym odcinku

W mediach ukazują się kolejne doniesienia w sprawie śmierci Jerzego. Prasa wiąże tragiczne zdarzenie z nieprawidłowościami na etapie zezwolenia na budowę osiedla i wygranym przetargiem przez firmę Piotra. W grę wchodzą wielkie pieniądze. Zosia coraz mocniej angażuje się w protest ekologów, tymczasem okazuje się, że Aleksandra zapłaciła już za mieszkanie dla niej na tym właśnie osiedlu. Wiki dzwoni do Piotra. Informuje go, że jej ciąża jest zagrożona, ale nie chce pomocy Krzysztofa. Zosia dowiaduje się o rozpadzie małżeństwa Piotra. Znowu zaczyna iskrzyć między nimi.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także