Brać czy nie brać: Warszawa (1)

Brać czy nie brać: Warszawa (1)

serial dokumentalny Polska 2015
W skrócie:Prowadzący odwiedzają warszawskie targowisko Olimpia, gdzie Łukasz nabywa między innymi popularną w latach 60. szklaną rybę. Udają się też na bazar na Kole i Warszawskie Targi Antyków w Broniszach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Łukasz Radwan i Michał Wójcik przemierzają Polskę, tropiąc ukryte skarby. Odwiedzają lokalne targowiska, prywatne mieszkania, fabryki, a nawet złomowiska. Szukając rzeczy o historycznej wartości, dysponują ustalonym budżetem. Na koniec zakupów spotykają się z ekspertami, którzy mają ocenić, czy dokonali trafnego wyboru. Specjaliści rozstrzygną również, który z prowadzących więcej zarobi na sprzedaży znalezionych przedmiotów.

W tym odcinku

Prowadzący odwiedzają warszawskie targowisko Olimpia, gdzie Łukasz nabywa kilka przedmiotów, w tym popularną w latach 60. szklaną rybę. Następnie udają się na bazar na Kole. Następnie poszukiwacze odwiedzają Warszawskie Targi Antyków w Broniszach. Michał jest zachwycony, widząc biedermeierowskie krzesła, holenderskie szafy czy witryny pełne porcelanowych figurek.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także