Brać czy nie brać: Pomorze (2)

Brać czy nie brać: Pomorze (2)

serial dokumentalny Polska 2015
W skrócie:Na Pomorzu poszukiwacze odwiedzają okolice Słupska, gdzie mieszka największy w tym regionie kolekcjoner dzieł sztuki. Kupują figurki z Petersburskiej Fabryki Porcelany, maszynę do pisania i termos.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Łukasz Radwan i Michał Wójcik przemierzają Polskę, tropiąc ukryte skarby. Odwiedzają lokalne targowiska, prywatne mieszkania, fabryki, a nawet złomowiska. Szukając rzeczy o historycznej wartości, dysponują ustalonym budżetem. Na koniec zakupów spotykają się z ekspertami, którzy mają ocenić, czy dokonali trafnego wyboru. Specjaliści rozstrzygną również, który z prowadzących więcej zarobi na sprzedaży znalezionych przedmiotów.

W tym odcinku

Na Pomorzu poszukiwacze odwiedzają najpierw okolice Słupska, gdzie mieszka największy w tym regionie kolekcjoner dzieł sztuki. Kupują m.in. figurki z Petersburskiej Fabryki Porcelany, maszynę do pisania i termos. Następnie udają się na Jarmark Dominikański w Gdańsku. Potem składają wizytę w komisie, gdzie uwagę jednego z nich przykuwa wykonany z drewna Michael Jackson.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także