Brać czy nie brać: Mazowsze (5)

Brać czy nie brać: Mazowsze (5)

serial dokumentalny Polska 2015
W skrócie:Przemierzając Mazowsze, Łukasz spełnia marzenia z dzieciństwa. Ponadto rozgląda się za elementami do wymarzonej knajpy. Z kolei uwagę Michała zwracają broń oraz papierosy z czasów 'Solidarności'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Łukasz Radwan i Michał Wójcik przemierzają Polskę, tropiąc ukryte skarby. Odwiedzają lokalne targowiska, prywatne mieszkania, fabryki, a nawet złomowiska. Szukając rzeczy o historycznej wartości, dysponują ustalonym budżetem. Na koniec zakupów spotykają się z ekspertami, którzy mają ocenić, czy dokonali trafnego wyboru. Specjaliści rozstrzygną również, który z prowadzących więcej zarobi na sprzedaży znalezionych przedmiotów.

W tym odcinku

Przemierzając Mazowsze w poszukiwaniu unikatowych przedmiotów, Łukasz spełnia marzenia z dzieciństwa. Ponadto rozgląda się za elementami do wymarzonej knajpy. Z kolei uwagę Michała zwracają broń oraz oryginalnie zafoliowane papierosy z czasów "Solidarności". Prowadzący odwiedzają też kolekcjonera z Wyszkowa, który w swoich zbiorach ma m.in. podróżną ikonę i lewarek do karety. Po powrocie do Warszawy przekonają się, który z nich dokonał bardziej wartościowych zakupów.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także