Bonanza: Stróż bezprawia (11)

Bonanza: Stróż bezprawia (11)

7.2/10

(Bonanza: Badge Without Honor)

serial obyczajowy USA 1960   od 12 lat
Występują:Lorne Greene, Pernell Roberts, Dan Blocker, Michael Landon
Reżyseria:Arthur Lubin
W skrócie:Adam zostaje zaatakowany przez dwóch mężczyzn. Cartwrightowi ratuje życie szeryf, który zabija napastników. Stróż prawa przybył do Virginia City po Bena, którego ma dowieźć na proces.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Legendarna saga westernowa o rodzinie Cartwrightów i prowadzonym przez nich olbrzymim ranczu Ponderosa. Patriarchą rodu jest Ben (Lorne Greene), który jako jeden z pionierów przybył do Nevady i skolonizował ziemie wśród wzgórz, które stały się w przyszłości powodem dumy i zarazem zazdrości całej okolicy. Jego najstarszym synem jest Adam (Pernell Roberts). Pięć lat młodszy jest Hoss (Dan Blocker), człowiek o gołębim sercu, słabej głowie do alkoholu i mocnej pięści. Największym dżentelmenem pośród braci jest najmłodszy z nich, Joe (Michael Landon).

W tym odcinku

Pewnego dnia Adam zostaje zaatakowany przez dwóch nieznanych mu mężczyzn. Cartwrightowi ratuje życie szeryf federalny, który zabija napastników. Okazuje się, że stróż prawa przybył do Virginia City po bliskiego przyjaciela rodziny Bena, którego ma dowieźć do San Francisco na proces. Właściciele Ponderosy przekonują się jednak, że to nie jest faktyczny cel jego wizyty.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)