x

Bonanza: Ostatni wiking

(Bonanza: The Last Viking)

serial obyczajowy USA 1960
Występują:Lorne Greene, Pernell Roberts, Dan Blocker, Michael Landon
Reżyseria:John Florea
W skrócie:Gunnar Borgstrom, przywódca bandy Commancheros odwiedza swoich krewnych - Cartwrightów. Commancheros porywają Joego i jego dziewczynę, bo Borgstrom nie zna swego młodego kuzyna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Legendarna saga westernowa o rodzinie Cartwrightów i prowadzonym przez nich olbrzymim ranczu Ponderosa. Patriarchą rodu jest Ben (Lorne Greene), który jako jeden z pionierów przybył do Nevady i skolonizował ziemie wśród wzgórz, które stały się w przyszłości powodem dumy i zarazem zazdrości całej okolicy. Jego najstarszym synem jest Adam (Pernell Roberts). Pięć lat młodszy jest Hoss (Dan Blocker), człowiek o gołębim sercu, słabej głowie do alkoholu i mocnej pięści. Największym dżentelmenem pośród braci jest najmłodszy z nich, Joe (Michael Landon).

W tym odcinku

Gunnar Borgstrom jest przywódcą bandy zwanej Commancheros. Kiedy przestępcy przybywają do Nevady, herszt postanawia odwiedzić swoich krewnych - Cartwrightów. Podczas pobytu Gunnara na ranczu Panderosa Commancheros porywają Joego i jego dziewczynę. Okazuje się, że sam Borgstrom nie wie, kto jest ich więźniem, ponieważ nigdy wcześniej nie widział swego młodego kuzyna.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także