Bonanza: Mściciel

Bonanza: Mściciel

7.2/10

(Bonanza: The Avenger)

serial obyczajowy USA 1960
Występują:Lorne Greene, Pernell Roberts, Dan Blocker, Michael Landon
Reżyseria:Christian Nyby
W skrócie:Ben i Adam zostają niesłusznie oskarżeni o morderstwo. Joe i Hoss bezskutecznie próbują im pomóc. Kiedy wszystko zawodzi, w mieście zjawia się człowiek, poszukujący mordercy swojego ojca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Legendarna saga westernowa o rodzinie Cartwrightów i prowadzonym przez nich olbrzymim ranczu Ponderosa. Patriarchą rodu jest Ben (Lorne Greene), który jako jeden z pionierów przybył do Nevady i skolonizował ziemie wśród wzgórz, które stały się w przyszłości powodem dumy i zarazem zazdrości całej okolicy. Jego najstarszym synem jest Adam (Pernell Roberts). Pięć lat młodszy jest Hoss (Dan Blocker), człowiek o gołębim sercu, słabej głowie do alkoholu i mocnej pięści. Największym dżentelmenem pośród braci jest najmłodszy z nich, Joe (Michael Landon).

W tym odcinku

Ben i Adam zostają niesłusznie oskarżeni o morderstwo i grozi im egzekucja. Joe i Hoss bezskutecznie próbują im pomóc. Kiedy wszystko zawodzi, w mieście niespodziewanie zjawia się człowiek, poszukujący mordercy swojego ojca. Jego przybycie całkowicie odmienia bieg wydarzeń.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także