x

Bonanza: Drapieżniki

(Bonanza: Breed of Violence)

serial obyczajowy USA 1960
Występują:Lorne Greene, Pernell Roberts, Dan Blocker, Michael Landon
Reżyseria:John Florea
W skrócie:Przyjaciółka Joego - Dolly - jest córką szeryfa. Dziewczyna odznacza się skłonnością do przebywania w złym towarzystwie. Kiedy poznaje niebezpiecznego Vince'a, Joe postanawia interweniować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Legendarna saga westernowa o rodzinie Cartwrightów i prowadzonym przez nich olbrzymim ranczu Ponderosa. Patriarchą rodu jest Ben (Lorne Greene), który jako jeden z pionierów przybył do Nevady i skolonizował ziemie wśród wzgórz, które stały się w przyszłości powodem dumy i zarazem zazdrości całej okolicy. Jego najstarszym synem jest Adam (Pernell Roberts). Pięć lat młodszy jest Hoss (Dan Blocker), człowiek o gołębim sercu, słabej głowie do alkoholu i mocnej pięści. Największym dżentelmenem pośród braci jest najmłodszy z nich, Joe (Michael Landon).

W tym odcinku

Przyjaciółka Joego - Dolly Kincaid - jest córką szeryfa. Dziewczyna odznacza się skłonnością do przestawania w złym towarzystwie, przez co często ściąga na siebie kłopoty. Kiedy Dolly poznaje niebezpiecznego Vince'a Dagana, Joe postanawia interweniować.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także