Bohater z Cienia: Wisła Płock (1)

serial dokumentalny Polska   od 12 lat
W skrócie:Irena Rosińska blisko od czterech dekad pracuje w Wiśle Płock. Jest kitmanką, czyli dba o zaopatrzenie w sprzęt drużyny. Od 17 lat w obowiązkach w magazynie pomaga jej córka Magdalena Pawlak.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 11 czerwca
za 3 dni
13:30 CANAL+ Sport
niedziela, 14 czerwca
za 6 dni
1:30 CANAL+ Sport
niedziela, 14 czerwca
za 6 dni
18:35 CANAL+ Sport 4
czwartek, 18 czerwca
za 10 dni
18:10 CANAL+ Sport 3
sobota, 20 czerwca
za 12 dni
2:20 CANAL+ Sport 4

Opis

Seria przybliża sylwetki osób pracujących za kulisami polskich klubów piłkarskich. Wykonują one bardzo ważne, niezbędne dla funkcjonowania drużyny obowiązki, które często są niewidoczne dla ludzi z zewnątrz.

W tym odcinku

Irena Rosińska blisko od czterech dekad pracuje w Wiśle Płock, będąc najdłużej zatrudnioną osobą w klubie. Jest kitmanką, czyli dba o zaopatrzenie w sprzęt drużyny. Od 17 lat w codziennych obowiązkach w magazynie pomaga jej córka Magdalena Pawlak. Obie panie tworzą zgrany duet, który jest doceniany i lubiany zarówno przez pracowników, jak i piłkarzy.

Zobacz także