x

Bodo (11)

serial biograficzny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Tomasz Schuchardt, Agnieszka Wosińska, Piotr Żurawski, Anna Pijanowska
Reżyseria:Michał Kwieciński, Michał Rosa
W skrócie:Reri odkrywa, że w przeszłości łączyło Adę i Eugeniusza uczucie. Mężczyzna przeżywa rozterki miłosne. W szpitalu w Wilnie umiera Zula Pogorzelska. Bodo dedykuje jej swój największy przebój.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 23 lutego
dziś
2:05 TVP Historia 2 (z napisami)

Opis

Historia życia Eugeniusza Bodo, polskiego aktora filmowego, rewiowego i teatralnego. Mimo pełnej sukcesów kariery i powodzenia wśród kobiet, nigdy nie zaangażował się on w stały związek.

W tym odcinku

Relacje między Bodo a Reri ulegają pogorszeniu. Artystka pogrąża się w uzależnieniu od alkoholu. Bodo specjalnie dla ukochanej pisze scenariusz filmu "Czarna perła". Tymczasem do stolicy przyjeżdża Ada z Hansem. Reri odkrywa, że Adę i Bodo kiedyś łączyło uczucie. Zapoznaje się też ze scenariuszem Eugeniusza, który opowiada o jego rozterkach uczuciowych. Kilka dni później Bodo odwiedza Adę. Między nimi dochodzi do pocałunku, co przypadkiem widzi córka Ady. Eugeniusz doprowadza do spotkania Zuli Pogorzelskiej z Hansem. Cierpi ona na poważną chorobę kręgosłupa. Na planie filmowym Reri śpiewa dla Bodo piosenkę. Eugeniusz zaś uświadamia sobie, że w jego życiu liczy się tylko Ada. Po zakończeniu zdjęć do filmu rozstaje się z Reri. W szpitalu w Wilnie umiera Zula Pogorzelska. Bodo dedykuje jej swój największy przebój - "Sex appeal".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także